KOMUNIKAT DLA CZYTELNIKÓW BIBLIOTEK PUBLICZNYCH

Gminny Ośrodek Kultury w Bobrownikach uprzejmie informuje, że z uwagi na prowadzoną akcję letniego wypoczynku dla dzieci i młodzieży, w terminie od 3 do 14 lipca br., działalność biblioteczną prowadzą:

Biblioteka Publiczna w Rogoźniku, Biblioteka Publiczna w Dobieszowicach oraz Biblioteka Publiczna w Sączowie, które w wyżej wymienionym terminie czynne są w niezmienionych godzinach.

W okresie letnim w związku z zaplanowanymi urlopami wypoczynkowymi Biblioteki Publiczne nieczynne będą w następujących terminach:

Biblioteka Publiczna w Bobrownikach - w dniach od 25 lipca do 14 sierpnia 2017 roku.

Biblioteka Publiczna w Dobieszowicach - w dniach od 20 lipca do 03 sierpnia 2017 roku.

Biblioteka Publiczna w Rogoźniku - w dniach od 07 sierpnia do 21 sierpnia 2017 roku.

Biblioteka Publiczna w Sączowie - w dniach od 04 lipca do 28 lipca 2017 roku.

Biblioteka Publiczna w Siemoni - w dniach od 01 sierpnia do 22 sierpnia 2017 roku.