Aktualności Biblioteczne

Informacja dla czytelników

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Bobrownikach informuje że w dniach:
06 marca 2019 r. - 28 marca 2019 r.
Biblioteka Publiczna w Rogoźniku będzie nieczynna z powodu urlopu pracownika.

INFORMACJA DLA CZYTELNIKÓW

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Bobrownikach uprzejmie informuje, że w dniu 24 grudnia 2018r. Biblioteki Publiczne będą nieczynne.

Dodatkowo wokresie świąteczno-noworocznym, nieczynne będą :

Biblioteka Publiczna w Rogoźniku w dniach od 17 do 31 grudnia 2018r. z powodu choroby pracownika,

Biblioteka Publiczna w Dobieszowicach w dniach od 20 grudnia 2018 r. do 4 stycznia 2019 r. z powodu urlopu pracownika,

Komunikat dla czytelników bibliotek publicznych

Gminny Ośrodek Kultury w Bobrownikach uprzejmie informuje, że w związku z kontrolą zbiorów bibliotecznych przeprowadzaną w Bibliotece Publicznej w Sączowie, nieczynne będą:
Biblioteka Publiczna w Sączowie - w okresie od 30 lipca do 31 sierpnia 2018 r.
Biblioteka Publiczna w Rogoźniku  - w okresie od 30 lipca do 3 sierpnia 2018 r.

Komunikat dla czytelników bibliotek publicznych

Gminny Ośrodek Kultury w Bobrownikach uprzejmie informuje, że w  okresie letnim w związku z zaplanowanymi urlopami wypoczynkowymi,  Biblioteki Publiczne nieczynne będą w następujących terminach:

Informacja dla czytelników

Z powodu przenoszenia księgozbioru oraz wyposażenia po remoncie, Biblioteka Publiczna w Bobrownikach będzie nieczynna do odwołania (przewidywany termin otwarcia – 03 września 2018r.) Za zaistniałe niedogodności przepraszamy.

Gminny Ośrodek Kultury w Bobrownikach informuje że w dniach:
30 kwietnia 2018 r. - 14 maja 2018 r.
Biblioteka Publiczna w Rogoźniku będzie nieczynna z powodu urlopu pracownika.

VI edycja Konkursu „Napisz recenzję!”

Biblioteki Publiczne Gminnego Ośrodka Kultury w Bobrownikach zapraszają uczniów klas IV-VII szkół podstawowych i klas II - III gimnazjów do udziału w VI edycji Konkursu „Napisz recenzję!”.

Gminny Ośrodek Kultury w Bobrownikach informuje że w dniach:
05 marca 2018 r. - 09 marca 2018 r.
Biblioteka Publiczna w Rogoźniku będzie nieczynna z powodu choroby pracownika.

Informacja dla Czytelników

Gminny Ośrodek Kultury w Bobrownikach informuje że w dniach:
19 lutego 2018 r. - 28 lutego 2018 r.
Biblioteka Publiczna w Siemoni będzie nieczynna z powodu urlopu pracownika.

Informacja dla czytelników

Gminny Ośrodek Kultury w Bobrownikach informuje, że w terminie od 5 lutego 2018r. do 31 maja 2018r Biblioteka Publiczna w Bobrownikach bedzie nieczynna z uwagi na przeprowadzane prace remontowe, realizowane ze środków unijnych przyznanych na zadanie "Przebudowa i modernizacja klatki schodowej i pomieszczeń Biblioteki Publicznej w Bobrownikach" z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.