Aktualności Biblioteczne

Komunikat dla czytelników bibliotek publicznych

Gminny Ośrodek Kultury w Bobrownikach uprzejmie informuje, że w  okresie letnim w związku z zaplanowanymi urlopami wypoczynkowymi,  Biblioteki Publiczne nieczynne będą w następujących terminach:

Informacja dla czytelników

Z powodu przenoszenia księgozbioru oraz wyposażenia po remoncie, Biblioteka Publiczna w Bobrownikach będzie nieczynna do odwołania (przewidywany termin otwarcia – 03 września 2018r.) Za zaistniałe niedogodności przepraszamy.

Gminny Ośrodek Kultury w Bobrownikach informuje że w dniach:
30 kwietnia 2018 r. - 14 maja 2018 r.
Biblioteka Publiczna w Rogoźniku będzie nieczynna z powodu urlopu pracownika.

VI edycja Konkursu „Napisz recenzję!”

Biblioteki Publiczne Gminnego Ośrodka Kultury w Bobrownikach zapraszają uczniów klas IV-VII szkół podstawowych i klas II - III gimnazjów do udziału w VI edycji Konkursu „Napisz recenzję!”.

Gminny Ośrodek Kultury w Bobrownikach informuje że w dniach:
05 marca 2018 r. - 09 marca 2018 r.
Biblioteka Publiczna w Rogoźniku będzie nieczynna z powodu choroby pracownika.

Informacja dla Czytelników

Gminny Ośrodek Kultury w Bobrownikach informuje że w dniach:
19 lutego 2018 r. - 28 lutego 2018 r.
Biblioteka Publiczna w Siemoni będzie nieczynna z powodu urlopu pracownika.

Informacja dla czytelników

Gminny Ośrodek Kultury w Bobrownikach informuje, że w terminie od 5 lutego 2018r. do 31 maja 2018r Biblioteka Publiczna w Bobrownikach bedzie nieczynna z uwagi na przeprowadzane prace remontowe, realizowane ze środków unijnych przyznanych na zadanie "Przebudowa i modernizacja klatki schodowej i pomieszczeń Biblioteki Publicznej w Bobrownikach" z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Międzypokoleniowe podróże po literaturze

Na podstawie zdobytego podczas pracy w bibliotece doświadczenia oraz poczynionych tam obserwacji pracownicy Bibliotek Publicznych Gminnego Ośrodka Kultury w Bobrownikach zaczęli zastanawiać w jaki sposób zachęcić mieszkańców do korzystania z biblioteki oraz spowodować zwiększenie zainteresowania czytelnictwem, szczególnie osób młodych, którym smartfony i komputery pochłaniają obecnie zdecydowaną większość wolnego czasu.

Konkurs dla czytelników "Literacka Paczka - najciekawsza recenzja"

Zapraszamy czytelników na konkurs  literacki na najlepszą recenzję jednej z książek otrzymanych w ramach "Paczki Literackiej". Wszystkie szczegóły w Regulaminie. Ciekawe nagrody czekają na najlepsze recenzje.