Andropauza 3

Występ

Andropauza 3

W sobotni wieczór, 17 marca br Ośrodek Kultury zaprosił miłośników sztuki teatralnej na spektakl komediowy w reżyserii Piotra Dąbrowskiego i Katarzyny Mikiewicz „ANDROPAUZA 3 – czyli jak żyć i nie zwariować

17.03.2018 sobota godz. 18:30

To był szczególny wieczór pełen śmiechu, przygód i absurdalnych sytuacji. Wieczór pełen wzruszeń, zaskoczeń i niespodzianek. Ta arcyzabawna sytuacja pokazała nam, że nie ważna jest ilość zer przy liczbie lat już przeżytych, ale radosne i otwarte serce. Bo starość nie chroni przed miłością, lecz to miłość chroni przed starością.

Spektakl dostarczył niezwykle tłumnie zebranej publiczności wielu powodów do śmiechu, wzruszeń, ale i refleksji nad wyborami, których dokonujemy. W tym przezabawnym przedstawieniu zagrali dla Państwa znakomici aktorzy scen teatralnych, telewizyjnych i filmowych, a wśród nich: Katarzyna Mikiewicz, Artur Dziurman, Dariusz Gnatowski, Michał Pietrzak oraz Tadeusz Ross.