Niezwykły Jubileusz - czyli X Dni Gminy Bobrowniki 2018!

Wydarzenie

Niezwykły Jubileusz - czyli X Dni Gminy Bobrowniki 2018!

Za nami jubileuszowa edycja Dni Gminy Bobrowniki 2018.

30.06.2018 sobota godz. 15:00

Za nami jubileuszowa edycja Dni Gminy Bobrowniki 2018. I jak przystało na jubileusz, ten pełen był niespodzianek, gwiazd i przede wszystkim świetnej zabawy dla wszystkich.

Tegoroczna impreza odbyła się w otwartym kilka tygodni temu, pachnącym jeszcze nowością amfiteatrze w Rogoźniku. Ten niezwykle pięknie położony i nowocześnie wyremontowany obiekt dodał imprezie nowego, innego zupełnie wymiaru.

Początek dwudniowej imprezy należał do najmłodszych mieszkańców gminy. Niebywale uzdolnione muzycznie dzieci i młodzież zaprezentowały swoje popisy wokalne. Wielki ukłon dla pani Małgorzaty Zachnik ze studia wokalnego, która prowadzi z Nimi zajęcia na co dzień. Jak co roku w świetnej formie artystycznej zaprezentowali się młodzi artyści „Małej Akademii Muzyki” Michała Malickiego. W tym roku artyści wystąpili w bluesowym repertuarze. Wystąpili także laureaci VI edycji ponadregionalnego festiwalu piosenki „Szanujmy Wspomnienia” z przebojami znanych i lubianych wielkich artystów polskiej sceny muzycznej. Wyjątkowo różnorodny był dobór gwiazd muzycznych tegorocznej jubileuszowej imprezy – w sobotę wystąpili: pełen scenicznej ekspresji i energii Szymon Wydra z zespołem Carpe Diem. Artysta wraz z zespołem nie tylko zaśpiewał swoje znane i lubiane przeboje ale także porwał publiczność do wspólnego śpiewania. Na zakończenie pierwszego dnia imprezy odbyło się wybitne muzyczne widowisko w wykonaniu Kamila Bednarka i zespołu 5 Element.

Niedzielny program na scenie wypełniły występy zespołów śpiewaczych i folklorystycznych działających na terenie Gminy. Była to także okazja do podziwiania niezwykłych strojów w jakich wystąpili artyści. Następnie sceną zawładnął zespól Leszcze na czele z Kacprem Kuszewskim. Ten popularny aktor, znany z roli Marka Mostowiaka w serialu „M jak miłość” zaprezentował swoje inne niż na ekranie telewizyjnym, pełne energii i scenicznej charyzmy oblicze. Nie zabrakło znanych przebojów i wspólnego śpiewania tłumnie zebranej publiczności z tym popularnym artystą. Następnie wystąpił zespół Galapagos i zaśpiewał znane i lubiane przeboje.

O godzinie 21.30, kiedy amfiteatr wypełniony był po brzegi, na scenę wkroczył Feel. Koncert zespołu to niezwykłe sceniczne show. Artyści zaprosili publiczność do szalonej zabawy.

Kolejne X jubileuszowe Dni Gminy Bobrowniki za nami. W tym miejscu należy podkreślić i pogratulować znakomitej, perfekcyjnej wręcz organizacji imprezy na ręce pani dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury pani Elżbiety Kozak oraz Władz Gminy i liczyć miesiace do kolejnego spotkania na Dniach Gminy Bobrowniki 2019 … już za rok.

Autor tekstu: redaktor Marcin Michrowski