Wieczór z Gwiazdą - Michał Rolnicki

Wieczór z Gwiazdą

Wieczór z Gwiazdą - Michał Rolnicki

Spotkanie w Dobieszowicach w podsumowaniu zaproszonej Gwiazdy - Michała Rolnickiego

13.06.2018 środa godz. 18:00

13 czerwca br miałem okazję uczestniczyć w spotkaniu organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Bobrownikach w ramach projektu „Wieczór z Gwiazdą”. I wbrew moim wcześniejszym obawom (bowiem nie jestem zwolennikiem udzielania wywiadów), ten wieczór okazał się wyjątkowy. Dlatego też chciałem w najprostszy, ponieważ wpływający z serca, sposób podziękować za to spotkanie. Jestem szczerze urzeczony tym miejscem, przede wszystkim ze względu na mieszkających tu ludzi. Rodzaj przemiłej energii, absolutnie przyjacielskiej atmosfery, swobody, doskonałego wyważenia pomiędzy sprawami śmiesznymi a poważnymi były wyjątkowe i naprawdę dość rzadko spotykane. A Nam wszystkim to się spontanicznie udało!!! Dziękuję wszystkim uczestnikom spotkania za stworzoną atmosferę sympatii i życzliwości. Słowa osobistych podziękowań pragnę skierować bezpośrednio do pani Elżbiety Kozak – Dyrektora Ośrodka Kultury za profesjonalizm organizacyjny, przeprowadzony wywiad i okazaną serdeczność.

autor tekstu: Michał Rolnicki