Wieczór z Gwiazdą - Katarzyna Glinka

Wieczór z Gwiazdą

Wieczór z Gwiazdą - Katarzyna Glinka

W czwartkowy wieczór 28 marca, mieszkańcy gminy Bobrowniki mieli okazję zapoznania się z aktorką polskiej sceny filmowej, teatralnej i telewizyjnej – panią Katarzyną Glinką.

28.03.2019 czwartek godz. 18:00

Aktorka okazała się niezwykle serdeczną i miłą osobą. Zebrana publiczność z dużym zainteresowaniem wsłuchiwała się w opowieści o zamiłowaniach, pracy oraz sytuacjach z życia zawodowego aktorki. Podczas czwartkowego spotkania aktorka opowiedziała dlaczego kocha teatr i jak ważny jest dla niej kontakt z widzem. Spotkanie z mieszkańcami Gminy zakończyły jak zawsze autografy i wspólne zdjęcia z aktorką. Wieczór obfitował także w pełną gamę emocji, pożegnaliśmy dotychczasowego Dyrektora – panią mgr Elżbietę Kozak, oraz powitaliśmy nowego Dyrektora Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Bobrownikach – panią mgr Magdalenę Starościak – Rychlik.

Prawie dwugodzinne spotkanie, a chwilami niezwykle osobiste i refleksyjne, przysporzyło nam także wiele wzruszeń.