„Nie żyję zawiedzionymi nadziejami...”

Wieczór z Gwiazdą

„Nie żyję zawiedzionymi nadziejami...”

Andrzej Grabowski - fotoreportaż z Wieczoru z Gwiazdą

12.02.2017 niedziela godz. 18:45

12 lutego 2017 roku w Filii Gminnego Ośrodka Kultury w Dobieszowicach odbył się 30 już „Wieczór z Gwiazdą”, którego gościem specjalnym był wybitny aktor polskiej sceny filmowej i teatralnej Andrzej Grabowski.

Przeszło dwustuosobowa publiczność z uwagą i ogromnym zainteresowaniem wysłuchała wypowiedzi aktora na temat jego życia studenckiego, kariery zawodowej oraz życiowych przemyśleń. A oto niektóre z nich:
„Mężczyzna jest jak wino. To wszystko zależy od tego co się robiło całe życie...”
„Zawsze mogło być lepiej choć oczywiście ja dziękuję Bogu za to co jest i nie czuję się do końca spełnionym aktorem, bo zawsze może się jeszcze coś wydarzyć. Coś o co ja sam siebie nie podejrzewam...”

Dla jednych Ferdek ze świata Kiepskich, dla innych Gebels z „Pitbulla”. A dla nas niezwykle dojrzały emocjonalnie aktor oraz wrażliwy, miły, subtelny człowiek. Jak sam przekonuje twardzielem bywa raczej na ekranie. Ten wieczór dostarczył nam wszystkim wspaniałych wrażeń. Ale okazuje się, że sam aktor też poddał się nastrojowi tego czarownego wieczoru wpisując w kronikę Ośrodka Kultury następujące słowa:

„KOCHANI!
BYŁO WSPANIALE!